• Instagramm
  • Facebook

Сертифікати

Корисна інформація

Влітку кондиціонер чудово допомагає впоратися зі спекою і задушливим повітрям. Щоправда, крім зручності, прохолодне повітря з кондиціонера може також стати причиною простудних захворювань в літній період.

Коли температура повітря на вулиці наближається до +30, спокуса зробити прохолодніше дуже висока.

Як зберегти комфортну температуру в салоні і не підхопити застуду?

1. Провітріть салон, перш ніж заводити автомобіль. По-перше, якийсь час ваша машина стояла закрита, повітря в ній явно не найсвіжіше, що вже не дуже добре для дихальних шляхів. По-друге, провітрювання знизить температуру повітря, яке нагрілося в закритому просторі і перепад буде вже значно нижче, ефект від кондиціонування настане швидше. Можна проїхатися з відкритими вікнами, а не чекати на парковці – так повітря швидше провітрить салон.

2. Тепер включайте охолодження, направивши потоки повітря так, щоб не перебувати в епіцентрі холоду. Не рекомендується ставити максимально низьке охолодження. Завдяки цьому ви уникнете різкого перепаду температур, який якраз і провокує захворювання.

Безпечною різницею вважається 7 градусів, а комфортною температурою приміщення/салону – 22-24 градуси. Якщо у вас клімат-контроль, то так і виставляйте температуру. З звичайним кондиціонером. Поставте середній режим. Так, ефекту доведеться чекати довше, зате не підхопите застуду.

3. Тримайте вікна закритими – так ви уникаєте перепаду і підтримуєте стійку температуру в салоні.

4. Регулярно міняйте фільтри салону. У них залишаються бактерії, які накопичуються і потрапляють вам до легень разом з потоком повітря, провокуючи розвиток вірусів. На цьому не варто економити.

5. Циркуляція повітря в салоні з відкритою заслінкою. Звичайно, для якнайшвидшого охолодження заслінку подачі повітря зовні краще закрити, але в дорозі не забувайте її відкривати. Кондиціонеру вже нескладно підтримувати комфортну температуру в салоні, а ви дихатимете вуличним повітрям, яке в рази чистіше, ніж в салоні.

6. У тривалих поїздках провітрюйте салон кожні 1-2 години. Від кондиціонування повітря стає сухим, а це шкідливо для слизових.

2019-06-26

Як не отримати штраф за п’яне водіння, якщо ти тверезий.

За керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння передбачено відповідальність у вигляді штрафу 10 200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строком 1 рік.

Якщо інспектор побачить явні ознаки алкогольного сп’яніння, водій повинен пройти на вимогу поліцейського огляд на стан сп’яніння.

Якщо ж при зупинці виникає конфлікт між водієм та поліцейським, то інспектор одразу починає “бачити” такі ознаки без їх фактичної наявності та пропонує водієві пройти відповідний тест. Для водія ж довести, що таких ознак на момент зупинки не існувало, майже не реально.

Тому водії, які не перебувають в стані алкогольного сп’яніння та сліпо переконані у своїй правоті через конфлікт з інспектором, відмовляються від проходження огляду. І думають, що їм за це нічого не буде.

Проте, відповідальність за відмову пройти огляд прирівнюється до відповідальності за керування в стані алкогольного сп’яніння.

Таким чином, фактично тверезий водій, який відмовився пройти огляд, повертається додому із складеним протоколом по ст. 130 КУпАП.

Тому водієві не слід відмовлятися від проходження огляду, оскільки така відмова тягне за собою штраф 10 200 грн. з позбавленням права керування на строк 1 рік.

 

2019-04-23

Що буде, якщо не платити штрафи за порушення ПДР.

Після вручення постанови про порушення правил дорожнього руху порушникові дається 15 днів, щоб він сам погасив суму штрафу. У такому разі справа не передається на виконання, а на майно не накладається арешт.

У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до органу державної виконавчої служби за місцем проживання громадянина, роботи або за місцезнаходженням його майна.

У порядку примусового виконання постанови з правопорушника стягується:

– подвійний розмір штрафу;

– витрати на облік зазначених правопорушень.

При цьому, в рамках виконавчого провадження, державний виконавець може:

– Прийти додому для опису майна.

– Накласти арешт на майно, в тому числі автомобіль чи квартиру;

– Заарештувати частину заробітної плати;

– Через суд заборонити виїзд за кордон.

Арешт державного виконавця накладений на автомобіль є підставою для тимчасового затримання його на штрафмайданчик інспекторами поліції.

2019-04-17

Що чекає автомобіліста, який вирішив на літо залишити зимову гуму?

- Хороше зчеплення з мокрим асфальтом, через що можна легко втратити керування.

- Знижена керованість в порівнянні з літніми шинами, через що екстремальні маневри тут повністю виключаються. Маневреність знижується через надмірну м'якість зимової гуми, яка передбачена для водіння по засніжених дорогах і криги.

- Збільшення гальмівного шляху приблизно на 2 довжини корпусу, що теж підвищує ризик потрапити в ДТП. Це обумовлено поганим зчепленням покришки з дорожнім полотном.

- Занадто швидкий знос через те, що гума не розрахована на теплу погоду. При температурі понад 10 ° автомобіль стає погано керованим.

- Збільшення витрати палива на 5-10% (при водінні на гумі з «липучками» в жарку погоду). Це пояснюється тим, що для забезпечення зчеплення зимової гуми з поверхнею дороги потрібно більше зусиль, через що двигун починає витрачати більше палива.

2019-04-12

Автомобіль не заводиться: основні причини

Якщо раптом двигун в вашому автомобілі перестав запускатися, то перш за все необхідно перевірити акумулятор і стартер. Але ось що робити, коли батарея повністю заряджена, стартер крутить, а мотор все одно не запускається? Спробуємо розібратися, з яких причин таке може статися і що потрібно робити.

  • Паливо

Перш за все, необхідно згадати, коли і де ви останній раз заправлялися. Досить часто буває так, що, заїхавши ввечері на першу-ліпшу АЗС, автомобіліст на наступний день не може запустити свій автомобіль. Винен в цій проблемі неякісний бензин, а, точніше, той бруд, який в ньому міститься. Забитий паливний фільтр заважає нормальній подачі бензину, через що двигун і не заводиться.

Якщо заправка не викликає підозр або ви на цьому бензині проїжджали вже кілька днів, а проблема з'явилася тільки зараз, може бути, винен паливний насос. При повороті ключа в замку запалювання прислухайтеся, які звуки видає паливний насос, він повинен дзижчати, накачуючи в систему бензин. Якщо запалення включене, а звуків ніяких немає, то, швидше за все, насос зламався. Але перш ніж везти машину в автосервіс, перевірте запобіжник, який відповідає за паливний насос.

  • Просто немає іскри

Сучасні мотори не часто страждають від відсутності іскри, але все ж таке може статися. Поганий бензин при згорянні утворює на електродах свічок такий щільний нагар, що порушує утворення іскри потрібної сили. В цьому випадку необхідно викрутити будь-яку свічку і подивитися на стан електродів. Не обов'язково купувати нові свічки, їх цілком успішно можна відмити, просушити і поставити назад.

  • Проблема з датчиками

Ще однією розповсюдженою причиною проблем з запуском двигуна є датчики, які вийшли з ладу. Зазвичай про поломки такого типу водієві повідомляє комп'ютер, висвітлюючи на приладовій панелі значок «check engine». Першими підозрюваними будуть датчики положення коленвала, датчик положення дросельної заслінки, регулятор холостого ходу і датчик витрати повітря. При несправності будь-якого з цих датчиків автомобіль відмовиться заводитися.

2019-03-26

Як показує статистика, основна частина аварій відбувається в нічний час доби. Адже дороги в цей час, як правило, практично порожні і водії відчувають себе більш розслабленими. Однак багато хто з них забувають про те, що видимість вночі значно обмежена і коли на дорозі з’являється перешкода, то вчасно встигнути загальмувати буває дуже складно.

Як зробити нічні поїздки на автомобілі безпечнішими

Відпочинок. Навіть якщо ви досвідчений водій, не потрібно сідати за кермо, якщо ви втомилися або хочете спати. У момент втоми або сонливості значно знижується увага. Відповідно, водій може просто не помітити дорожній знак, розмітку або автомобіль. Тому, якщо ви відчули що втомлюєтеся, або хочете спати, обов’язково зробіть зупинку. Крім того, перед поїздкою не потрібно сильно наїдатися.

Швидкість. Швидкість водіння слід вибирати не тільки відносно погодних умов, а й з огляду на видимість на дорозі. На неосвітлених дорогах водій бачить тільки відстань, освітлену фарами власного автомобіля. Відповідно, траєкторія зупинки транспортного засобу при гальмуванні не повинна бути довшою освітленої ділянки дороги.

Як правильно і коли слід зупинятися. Звичайно, ж, краще зупиниться на парковці. Але якщо ви відчули перші ознаки втоми, а до парковки їхати дуже далеко, то в такому випадку можна зупинитися на узбіччі і не забудьте включити аварійку.

Фари і ліхтарі. Перш ніж виїхати на дорогу перевірте працездатність фар і ліхтарів. А також при необхідності налаштуйте їх. Адже неправильно налаштована оптика може не тільки засліпити інших водіїв, а й погано буде освітлювати дорогу. Крім того, не забувайте стежити за чистотою оптичних приладів і стекол – вони повинні бути чистими з обох сторін.

У більш менш щільному потоці машин рекомендується зменшити швидкість і збільшити дистанцію між автомобілями, так як вночі складніше оцінити швидкість інших автомобілів і відстань.

Уникайте куріння. Нікотин і чадний газ погіршують видимість.

У разі поломки приберіть автомобіль з дороги. Потім включите аварійку і виставите аварійний знак.

2019-03-21

ЯК НЕ КУПИТИ АВТОМОБІЛЬ З ПІДРОБЛЕНИМИ ДОКУМЕНТАМИ

Щороку поліція виявляє декілька тисяч автомобілів із подробленими документами чи перебитими VIN-кодами. І це тільки ті факти, які виявлені. Згадайте, коли останній раз поліція при зупинці Вашого автомобіля звіряла номер кузова з даними техпаспорту і Ви зрозумієте, що фактично таких автомобілів є набагато більше. Це тому, що поліція не приділяє цьому належної уваги. Раніше МВС заявляло про наявність на дорогах України близько 10% таких автомобілів.

Досить часто власники навіть не здогадуються про наявність підроблених документів. Про це вони дізнаються вже при переоформленні автомобіля в МРЕВ. При цьому, на дорогах зустрічаються як професійні підробки так і відверта халтура, по яких автомобілі в жодній базі даних авто не значаться.

Методи авто шахрайства бувають різні. Є випадки, коли номерний знак автомобіля та техпаспорт співпадають, але номер кузова інший. Часто під дані техпаспорта перебивають номер кузова. Інколи все співпадає з техпаспортом, в тому числі номер кузова, проте автомобіль відсутній в базі МВС. Під одними документи може їздити і два, і три, і чотири автомобілі. І тільки один з таких автомобілів легальний.

Не виключено, що через заборону експлуатації автомобілів на іноземній реєстрації із тотальним контролем за їх використанням та через «не дуже доступне» розмитнення, значна частина невивезених та не розмитнених євроблях може поповнити ряди автомобілів із підробленими документами та номерами кузова. Тому кількість автомобілів з підробленими документами на ринку може зрости як ніколи.

Такі автомобілі з обліку не знімаються і на облік не ставляться, оскільки при цих операціях здійснюється експертиза автомобіля. Придбання такого автомобіля відбувається, як правило за дорученням чи по розписці.

МВС надало загальний доступ до бази свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, виданих з 2013 року. Він знаходиться на сайті  Головного сервісного центру МВС України. Ввівши дані свого техпаспорту ви зможете переконатись що техпаспорт з таких номером і серією видавався. Також ви можете звірити чи саме на Ваш автомобіль видавався такий документ за такими параметрами як дата першої реєстрації, дата реєстрації, рік випуску, марка, модель, номер шасі, об’єм двигуна та ін.

Якщо Ви плануєте придбати автомобіль, то здійснити це безпечніше через переоформлення у сервісному центрі МВС. Якщо ж Ви всетаки вирішили придбати автомобіль за дорученням, доцільно перед покупкою зробити висновок експерта сервісного центру. Ця процедура займає не більше двадцяти хвилин, але ви отримаєте офіційне підтвердження про легальність автомобіля та захистите себе від кримінальної відповідальності і втрати автомобіля.

2019-03-15

Правила водіння в дощ і на мокрій дорозі!

У перші пару годин після початку дощу будьте особливо уважні на дорозі. У суху погоду дорога покривається плівкою з пилу і масла, що витекло з автомобілів, що проїжджають по ній. Вони висихають, а коли починається дощ, то знову розмокають і роблять дорогу надзвичайно слизькою. Якщо дощ сильний, то через кілька годин він змиває з дороги всьой накопичений на ній бруд, і водіння стає не таким небезпечним.

Якщо вам треба встигнути куди-небудь вчасно, а на вулиці ллє як з відра, то краще виїхати заздалегідь. Врахуйте, що швидкість автомобільного потоку в дощ у середньому становить 40 - 50 км/год.

Якщо вам потрібно зупинитися, то в дощову погоду потрібно починати гальмувати набагато раніше, і на гальмо потрібно натискати плавно. Раннє гальмування дозволить водієві, що їде за вами, побачити, що ви збираєтеся зупинитися, і теж скинути швидкість.

У дощову погоду не користуйтеся круїз-контролем. У багатьох моделях автомобілів круїз-контроль не адаптований під сиру погоду, тому якщо його включити, то машина стане вести себе, як ніби дорога суха, а це неприпустимо.

Намагайтеся об'їжджати великі калюжі. Пам'ятайте, що в них можуть бути відкриті каналізаційні люки, булижники та інші речі.

Не їдьте по калюжі на великій швидкості - зробивши це, ви можете залити запалювання, і тоді ваша подорож займе набагато більше часу.

 

У дощ потрібно пересуватися з ввімкненими  фарами. Але пам'ятайте, що дальнє світло для цих цілей не підійде - воно буде відбиватися від крапель дощу і зліпити вас. У дощ ідеально підходять протитуманні фари.

Якщо дощ настільки сильний, що ви втрачаєте з виду автомобіль що іде попереду, то, можливо, вам варто припаркуватися і перечекати зливу.

Якщо у вас невеликий досвід водіння в дощову погоду, то постарайтеся прилаштуватися за яким-небудь автомобілем, що їде в тому ж напрямку, що і ви, і нехай він буде вам «поводирем».

У дощ краще триматися подалі від автобусів і вантажівок. З-під їх великих коліс в дощову погоду зазвичай летить багато бруду, який, потрапивши до вас на лобове скло, може повністю позбавити вас огляду.

Якщо ви відчуваєте, що ваш автомобіль починає нести, то не потрібно робити різких рухів - тиснути на педаль гальма або судорожно викручувати кермо. Ваш автомобіль може закрутити. Просто заберіть ногу з педалі газу і повільно натисніть на педаль гальма.

Не виїжджайте в дощ, якщо у вас не працюють двірники. Без двірників у дощ видимість буде дорівнювати нулю.

2019-03-14

Занос може бути визначений як втрата зчеплення між шинами автомобіля і дорожнього покриття через сили, що діють на автомобіль.

Основними причинами заносу є:

  •      Різке або раптове прискорення;
  •      Різке або раптове гальмування;
  •      Різкі рухи рульовим колесом.

Висока швидкість і несприятливі погодні умови (дощ, сніг, ожеледиця) ще більше збільшують ймовірність заносу.

Можна виділити три основні види заносу:

  •      Знос передньої осі;
  •      Занос задньої осі;
  •      Занос передньої і задньої осей.
2019-02-27

Після мітингів власників авто на іноземних номерах під Верховною Радою нардепи здались і суттєво пішли на поступки “євробляхарям”. Відтак, ухвалили закон про нові правила розмитнення авто, який з економічної і навіть екологічної точки зору не надто вигідний державі.

2018-11-09

Отримали відгук від нашої учениці Олі:

Дуже дякую за навчання інструкторові Ігору Сенюк! Саме такий має бути інструктор: терпеливий, який вміє пояснити для дівочих мозгів,)))))) зрозуміло відповідає на всі поставлені запитання. Дуже багато корисних порад і практичних навичок вже за декілька занять. Фахівець своєї справи! Однозначно рекомендую і ставлю великий лайк! З повагою оля

2018-10-30

У колективі автошколи «Drive Life» поповнення! Вітаємо нашого колегу – інструктора  Романа в нашому дружньому колективі!

2018-10-10

Патрульна поліція України опублікувала список локацій радарів вимірювання швидкості TruCam.
м.Київ:
Проспект Миколи Бажана,
Проспект Перемоги.

Київська область:
М-03 — Київ — Харків — Довжанський,
М-05 — Київ — Одеса,
М-06 — Київ — Чоп,
М-07 — Київ — Ковель — Ягодин.

Волинська область:
Н-22 — Устилуг — Луцьк — Рівне,
М-07 — Київ — Ковель — Ягодин.

Донецька область:
М-14 — Одеса — Мелітополь — Новоазовськ.

Житомирська область:
М-07 — Київ — Ковель — Ягодин,
М-06 — Київ-Чоп.

Івано-Франківська область:
Н-10 — Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига.

Миколаївська область:
М-14 — Одеса — Мелітополь — Новоазовськ.

Полтавська область:
М-03 — Київ — Харків — Довжанський.

Рівненська область:
Р-05 — Городище — Сарни — Рівне — Старокостянтинів,
М-06 — Київ-Чоп.

Чернівецька область:
Н-10 — Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига.

Чернігівська область:
М-01 — Київ — Чернігів — Нові Яриловичі.

Львівська область:
М-06 — Київ — Чоп.

Одеська область:
М-05 — Київ — Одеса,
М-14 — Одеса — Мелітополь — Новоазовськ,
М-15 — Одеса — Рені.

Закарпатська область:
М-06 — Київ — Чоп.
Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

2018-10-08

Практичні уроки водіння в автошколі «Drive Life» - це не просто їзда вулицями нашого міста, а спеціально розроблена система навчання, яка дозволить підготуватися до практичного іспиту з водіння або відновити втрачені знання та навики. Високий результат за короткий час!

Наші переваги:

-Підготовка до здачі іспиту в сервісному центрі МВС;
-Навчання на майданчику та по місту;
-Відпрацювання конкретних маршрутів;
-Пояснення складних моментів ПДР.
Навчання на автомобілях з АКПП, МКПП, на власному авто клієнта.

Інфо: 0677702040, 0635490108

2018-10-02

Соцмережі