• Instagramm
  • Facebook

Сертифікати

Про Drive Life

Drive Life – це нова, заснована в 2017 році автошкола з сучасним автопарком та міжнародними стандартами навчання. Наші послуги будуть актуальні тим, хто тільки планує отримати посвідчення водія, а також тим, хто посвідчення має, але довго не їздив, або бажає покращити свої навики.

Автошкола Drive Life - це місце, де Ви дійсно навчитеся керувати транспортним засобом – автомобілем або мотоциклом. Адже, впевненість у власних силах та стресостійкість в різних ситуаціях на дорозі – не менш важливі ніж теоретичні знання та вміння застосовувати їх на практиці.

Наші працівники пройшли підготовку відповідно до вимог законодавства України так отримали дозвільні документи для роботи у нашій автошколі. Крім цього наші інструктора Drive Life пройшли стажування у школі водійської майстерності Rega.

Переваги навчання в автошколі «Drive Life»:

  • Сучасний автопарк;
  • Професійні інструктора;
  • Власна система навчання;
  • Індивідуальний підхід;
  • Обладнаний навчальний майданчик.

Незважаючи на те, що багато знань та навичок, необхідних для комфортного водіння, формуються з досвідом та подоланими кілометрами – ми гарантуємо, що наша система навчання дозволить значно скоротити цей час. Тому, пройшовши навчання в автошколі «Drive Life», Ви не тільки навчитесь керувати автомобілем в умовах напруженого руху нашого міста. Наші спеціалісти поділяться своїм досвідом - навчать аналізувати ситуацію на дорозі, передбачати можливий розвиток подій, знаходити правильне і безпечне рішення у складній дорожній ситуації.

Крім навчального майданчика автошколи «Drive Life» ми проводимо заняття у кожному районі міста, орієнтуючись на потреби та побажання наших клієнтів. Ми пропонуємо Вам самостійно скласти та відпрацювати з інструктором важливі для Вас маршрути - від дому до роботи, від дому до дитячого садочку, школи чи великих торгових центрів. Ми навчимо Вас, як доїхати та припаркуватися у найбільш проблемних місцях нашого міста - біля Головного залізничного вокзалу, Аеропорту «Львів», вузьких парковках центральної частини міста.

Вартість водіння: 500 грн/1год.